برخورد شدید خودروها در بزرگراه شیخ فضل ا... نوری


     به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، طی تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ ساعت 6:21 صبح امروز آتش نشانان ایستگاه 49 را به بزرگراه شیخ فضل ا... نوری(جنوب به شمال)، نرسیده به بزرگراه شهید همت اعزام کرد.
    رضا تاجی افسر آماده منطقه 2 عملیات در این خصوص گفت: در محل حادثه یک دستگاه خودرو مینی بوس به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون برخورد کرده و راننده خودرو مینی بوس در خودرو محبوس شده بود.
     وی با اشاره به اینکه خودرو مینی بوس دو سرنشین داشت و پس از برخورد با کامیون کمک راننده آن با آسیب دیدگی سطحی از خودرو خارج شده بود، ادامه داد: آتش نشانان به سرعت با قطع جریان برق خودروها و نصب علائم هشداردهنده در بزرگراه، محل حادثه را ایمن سازی کردند و با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی، خودروها را که براثر شدت برخورد در هم پیچیده بودند را از یکدیگر جدا کردند و راننده مینی بوس که به شدت از ناحیه پاها دچار مصدومیت شده بود را از خودرو خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
     این افسر آماده اضافه کرد: آتش نشانان پس از انتقال خودروها به حاشیه امن بزرگراه و تحویل محل حادثه به عوامل راهور به مأموریت خود پایان دادند.